„Nie możemy czynić wielkich rzeczy
-tylko małe, za to z wielką miłością”.
Matka Teresa

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej transmisji z bajki "Kot w butach" w wykonaniu Rodziców

„Kim będę, gdy dorosnę?”- takie hasło towarzyszyło nam podczas warsztatów zawodoznawczych, które odbyły się w Tęczy w poniedziałek 24 czerwca. Tego dnia zaprosiliśmy pracowników Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Strzegomiu, aby opowiedzieli naszym milusińskim o planowaniu kariery zawodowej.

Tematyka ostatnich zajęć logorytmicznych w tym roku szkolnym była zróżnicowana. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, coś co w szczególny sposób odpowiada jego zainteresowaniom czy umiejętnościom. Były m.in. swobodne tańce z wykorzystaniem kolorowych wstążek.