Przedszkole Tęcza

Entliczek. Pakiet trzylatka, zgodny z podstawą programową z 14 lutego 2017 roku. W pakiecie trzylatka, autorzy stawiają głównie na twórczą zabawę. Typy ćwiczeń i aktywności dostosowane są do możliwości i zainteresowań dzieci trzyletnich, co przekłada się na ich zaangażowanie, motywację do wspólnego zdobywania wiedzy i umiejętności. Ciepły i przyjazny charakter publikacji pomaga trzylatkom oswoić się z przedszkolem i polubić je.

W skład zestawu wchodzą:

  • karty pracy (w bloczku);
  • wycinanki-składanki.

 

Dzieciaki w akcji. Pięciolatki. Seria wspiera wszechstronny rozwój dzieci. Łączy nowoczesne rozwiązania z najlepszymi, sprawdzonymi doświadczeniami, edukację z rozwojem, tworząc dziecku przestrzeń do zabawy i uczenia się.

Wprowadza wartości jako naturalne etapy rozwoju poznawania świata, kładąc nacisk na przeżywanie i wychowanie. Prezentuje metody wspierania rozwoju emocjonalno-społecznego zgodnie z najnowszą wiedzą z zakresu psychologii emocji i motywacji. Doskonale sprawdza się w grupach niejednorodnych wiekowo, dzięki spiralnemu doborowi treści i ułożeniu ich w taki sposób, aby dzieci w każdym wieku w tym samym okresie kształtowały te same umiejętności lub sprawności.

W skład zestawu wchodzą:

  • karty pracy cz.1-4;
  • wyprawka pięciolatka. 

 

 

 

Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.